Fundacja EDF Polska Fizjo-Sport Centrum Kształcenia Inżynierów PZKOL

Organizatorzy


 


Sponsorzy

Tour de Rybnik


  Mad Mobil Autoryzowany Dealer Nissan i Suzuki artGroup RTCom Leśna Perła Prinz FeniksGT House of Beauty Cukiernia u Janusza Dental Bridge Hedam

Patroni Medialni


  Na szosieAktualności

Ankieta TdR (cz. 2)

Dodano: 19 listopada 2017

Nadszedł czas by odsłonić pozostałą część badania ankietowego Tour de Rybnik. Badania, które dało nam wiele odpowiedzi i wskazówek do organizacji imprezy. Cieszymy się bardzo, że udało nam się uzyskać tak wiele informacji i sugestii bezpośrednio od osób zainteresowanych. Zdajemy sobie sprawę, że ogromnym wyzwaniem jest zadowolnenie wszystkich uczestników imprezy. Dlatego z zadowoleniem przyjęliśmy Wasze wskazówki.

Przygotowaliśmy 2 badania ankietowe, pierwsze z nich było skierowane do kibiców, a drugie dla kolarzy uczestniczących w Tour de Rybnik. W ankiecie udział wzięło odpowiednio 18 kibiców oraz 104 kolarzy. Z racji tego badanie dla kibiców uznajemy za niebyłe z racji na zbyt niską frekwencję. To, że uznaliśmy za niebyłe nie oznacza, że uzyskane informacje wylądują w koszu. Bierzemy je także pod rozwagę w planach organizacyjnych kolejnych edycji, ale nie mogą posłużyć do wyciągania wniosków jako wynik ankiety.

Badanie przeprowadzone zostało w dniach: 21.09 – 08.10.2017 r. a uczestników zapraszaliśmy do badania za pośrednictwem witryny www.tourderybnik.pl, portalu Facebook.com/TourDeRybnik oraz drogą mailową.

Ankieta TdR

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami
(plik PDF – kliknij na ikonę powyżej)

 

get-adobe-reader

Współorganizatorzy

Partnerzy