Fundacja EDF Polska Fizjo-Sport Centrum Kształcenia Inżynierów PZKOL

Sponsorzy

10. Tour de Rybnik 2017


  Grupa EDF Miasto Rybnik Mad Mobil Autoryzowany Dealer Nissan i Suzuki artGroup Prinz Hedam RTCom Leśna Perła House of Beauty Dental Bridge Cukiernia u Janusza

Patroni Medialni


  Na szosie Magazyn Szosa



Aktualności

Wyniki konkursów

Dodano: 29 sierpnia 2015

 

 

 

KONKURSY FACEBOOK

 

Konkurs nr 1

 

Voucher na badanie w
Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX – Piotr Szafraniec

Voucher na badanie w
Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX - Jarosław Paprocki

Voucher na badanie w
Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX – Marek Mandrysz

Zestaw gadżetów TdR – Łukasz Mazij

Zestaw gadżetów TdR - Łukasz Oleś

Zestaw gadżetów TdR – Adam Szuler

 

Konkurs nr 2 

 

Zaproszenie do Restauracji LEŚNA PERŁA w Radlinie – Tomasz Jendrzejczyk

Zestaw gadżetów TdR – Mariusz Polok

Wejściówka na AFTERPARTY  - Mateusz Pierzchała

Wejściówka na AFTERPARTY – Michał Strud

 

Konkurs nr 3

 

Voucher na usługi fizjoterapeutyczne Fizjo-Sport – Katarzyna Kusidło

Zestaw gadżetów TdR - Gaspar Otok

Wejściówka na AFTERPARTY – Jarosław Hałas

Wejściówka na AFTERPARTY - Krystian Smuda

Wejściówka na AFTERPARTY – Paweł Braś

Wejściówka na AFTERPARTY – Patryk Szymański

 

Konkurs nr 4

 

Voucher na usługi wypożyczalni MOTO-ACTIVE – Michał Wita

Zestaw gadżetów TdR – Marta Fabich

Wejściówka na AFTERPARTY – Beata Smuda

Wejściówka na AFTERPARTY – Monika Zielenkiewicz

Wejściówka na AFTERPARTY – Dominik Rygała

Wejściówka na AFTERPARTY – Roman Kaczmarczyk

 

Konkurs „AFTERPARTY” 

 

Podwójna wejściówka na AFTERPARTY – Mirosław Karwowski

Podwójna wejściówka na AFTERPARTY  - Dawid Kolbusz

 

Nagrody należy odebrać w dniu imprezy (30.08.2015r.) w biurze zawodów  (Budynek A – ul. Rudzka 13) w godzinach 11:00 – 13:00.

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

 

I miejsce – Martyna Papierok

II miejsce – Julia Wita

III miejsce – Amelia Bała

Wyróżnienie specjalne – Lena Wałach

_______________________________

Wyróżnienia:

Mateusz Smuda

Emilia Raczek

Antonina Wita

 

Wręczenie nagród odbędzie się na pl. Jana Pawła II w dniu imprezy (30.08.2015) po godz. 18:30

 

Partnerzy


Zadanie współfinansowane jest przez Miasto Rybnik